Rodinný Penzión s Tradíciou

Už 20 rokov ponúkame súhru jedla a atmosféry

Penzión so štýlom

Rodinný dom, obecný úrad, mäsiarstvo, hostinec i autolakovňa. To všetko bolo v priestoroch súčasného Penziónu Rosenthal v Ružindole, kým ho v roku 1997 nekúpila súčasná majiteľka.

Reštaurácia penziónu prešla kompletnou rekonštrukciou. Má modernú kuchyňu s novým atraktívnym jedálnym lístkom, v ktorom zákazníci nájdu jedlá z domácej i medzinárodnej kuchyne, ponuku špecialít, dezertov. Trvalý jedálny lístok rozširujeme o víkendové, prípadne denné  ponuky zostavené zo sezónnych surovín.

Súčasťou našej reštaurácie je aj krásna presklená terasa, ktorá dopĺňa celkový elegantný a  moderný vzhľad  penziónu a jej využitie je celoročné. K Penziónu ROSENTHAL neodmysliteľne patrí aj profesionálny personál, ktorý Vám splní Vaše požiadavky tak, aby ste od nás odchádzali spokojní a opäť sa k nám radi vrátili.

Srdečne Vás pozývame do reštaurácie ROSENTHAL, v ktorej zažijete vidiecku atmosféru v elegantnom prevedení a na vysokej gastronomickej úrovni.

Čerstvé a kvalitné

Základom dobrej a poctivej kuchyne je vždy kvalitná a čerstvá surovina, vieme o čom hovoríme …

S prípravou sa maznáme

Na kvalitu a chuť jedál si potrpíme, preto je našim šéfkuchárom Miroslav Nádažský (ocenení ako najlepší s najlepších).

Okrem trvalého jedálneho lístka rozširujeme ponuku o špeciálne víkendové, prípadne denné ponuky zostavené zo sezónnych surovín.

V minulosti sme vyskúšali aj viacero tématických týždňov, napr. týždeň bavorskej kuchyne –  mala výborný ohlas u zákazníkov a hostí penziónu, pričom sme využili originálne recepty a suroviny, do ktorých nás zasvätil kuchár priamo z bavorského Mníchova.

Áno, inšpirácie hľadáme kdekoľvek – v zahraničí, z receptov starých mám alebo z podnetov našich zákazníkov, vždy však s ohľadom na kvalitu a precíznosť.